Biz Kimiz?

1999 yılında ilk perakende satış mağazası ile ticaret hayatına başlayan Atılım İletişim, 2004 yılı itibariyle Turkcell İletişim Merkezi olarak sektörde müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.

Atılım İletişim, kurulduğundan bugüne kadar mağaza sayısı ve metrekarelerini sürekli artırmıştır. 2011 yılında mağazalarımızın müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmesi için perakende satış alanını %67 oranında artırdık.

Yaptığımız işi, en doğru ve düzgün şekilde yapma isteğimiz bize her zaman yol göstermiştir.

Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Atılım İletişim, her müşterisine ihtiyacı doğrultusunda doğru ürün ve hizmeti sunmak için var gücüyle halen çalışmaktadır.

Atılım İletişim, 2011 yılında Türkiye genelindeki 1154 Turkcell İletişim Merkezi arasından yılın En İyi İletişim Merkezi seçilmiştir.

Atılım İletişim, Türkiye’nin en büyük perakende satış alanına sahip olan Turkcell İletişim Merkezi mağazasını 2011 yılında Turkcell müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Telekomünikasyon sektöründeki diğer firmalarla olan ilişkilerinde etik çizgisinden ödün vermeden uyum içinde çalışmayı sürdürmüş, yeniliklere açık ve sürekli gelişim içinde olmuştur.